Ranking najlepszych depilatorów do 400 złotych – jaki model wybrać?

0
1092
najlepsze depilatory do 400 zł
fot. Unsplash.com

Wybór odpowiedniego depilatora nie należy do najprostszych. W ofercie sklepów znajdziemy dziesiątki modeli różniących się specyfikacją i typem depilacji. Bez dwóch zdań, najlepszą decyzją jest inwestycja w depilator laserowy, choć te (niestety!) trochę kosztują. Na szczęście, istnieje kilka świetnych modeli, które zagwarantują Wam zadowalające, szybkie efekty w dość niskiej cenie. Przed Wami ranking najlepszych depilatorów do 400 złotych!

Pielęgnacja ponad wszystko?

Gładkie ciało od jakiegoś czasu funkcjonuje w popkulturze jako synonim atrakcyjności. Nic więc dziwnego, że większość kobiet decyduje się na inwestycje w zabiegi depilacyjne. Oczywiście, jest to zabieg raczej opcjonalny, sprawiający, że będziemy czuć się pewniej i lepiej.

Innym synonimem atrakcyjności są piękne, lśniące włosy. Dlatego wiele kobiet decyduje się na zakup skutecznych urządzeń do stylizacji włosów, takich jak: suszarki (sprawdź ranking najlepszych suszarek do włosów) do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 1000 zł, lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek do włosów) do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 1000 zł, prostownice (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów) do 200 zł, 300 zł, 500 zł, 1000 zł oraz szczotki (sprawdź ranking najlepszych szczotek do włosów) do 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł.

Zabiegom pielęgnacyjnym skóry mogą natomiast pomóc rollery do masażu ciała, rollery do masażu twarzy (sprawdź typy rollerów), maty do akupresury (sprawdź rodzaje mat do akupresury) oraz akcesoria do pielęgnacji twarzy i akcesoria do kąpieli.

Przejdźmy jednak do depilatorów i sprawdźmy, co w trawie piszczy w kwocie do 400 zł! Jeśli szukasz droższych lub tańszych modeli – sprawdź rankingi do 200 zł, 300 zł, 500 zł i 1000 zł.

najlepsze depilatory do 400 zł
fot. Unsplash.com

Panasonic ES-EL8A-P503 – coś na dobry początek

W kwocie do 400 złotych raczej nie ustrzelimy depilatorów laserowych (te niestety kosztują znacznie więcej), ale jeśli szukamy skutecznego zamiennika dla tradycyjnych golarek, to w tej cenie znajdziemy sporo bardzo mocnych konstrukcji pęsetowych.

Na pierwszy ogień wybraliśmy Panasonic ES-EL8A-P503 – model pęsetowy zasilany akumulatorem. Depilator ten działa całkowicie bezprzewodowo, co jest ogromnym plusem, bo możemy go ze sobą bez problemu zabrać także w długą podróż.

Wyposażono go także w specjalną głowicę golącą, dzięki czemu wybrane miejsca na ciele możemy tradycyjnie golić, a nie depilować. Konstrukcja jest wodoodporna, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niej także pod prysznicem. Oczywiście, możesz też depilować się na sucho, ale pamiętaj, że ciepła woda rozluźnia skórę, przez co łatwiej uniknąć potencjalnych podrażnień.

Depilatora możecie używać przede wszystkim do depilacji nóg oraz okolic bikini i pach. Za to wszystko przyjdzie Wam zapłacić równe 400 złotych.

PHILIPS Depilator BRE715/00 – dużo tańsza, wciąż ciekawa propozycja

W cenie 330 złotych możemy rozważyć zakup depilatora Philips BRE715/00. Ponownie mamy do czynienia z depilatorem pęsetowym, choć trzeba przyznać, że specyfikacja tej konstrukcji robi wrażenie!

Urządzenie wykonuje aż 70 000 ruchów na minutę, dzięki czemu szybko i skutecznie usuwa nawet najdrobniejsze włoski. Efekt? Gładkie nogi do nawet 4 tygodni! Zainstalowano tu znacznie dłuższe dyski, umożliwiające depilację większej powierzchni skóry.

BRE715/00 jest całkowicie wodoodporny, więc bez problemu możecie z niego korzystać w wannie lub pod prysznicem. Jest to model bezprzewodowy zasilany akumulatorem – działa do 40 minut (spokojne wystarczy na depilację całego ciała). Aby dostrzec każdy najdrobniejszy włosek, pokuszono się również o dodanie lampki OptiLight, oświetlającej depilowany obszar skóry.

Producent nie zapomniał także o dedykowanych nasadkach dołączanych do zestawu – w tym nasadki do depilacji okolic bikini, chroniącej wrażliwą skórę przed podrażnieniami. Uchwyt depilatora wyróżnia ergonomiczny kształt, co pozwala na precyzyjne manewrowanie urządzeniem i docieranie do ciężko dostępnych miejsc.

W zestawie znajdziemy również:

  • trymer bikini
  • nasadkę do trymera
  • nasadkę do napinania skóry
  • rękawicę złuszczającą
  • nasadkę do wrażliwej skóry
najlepsze depilatory do 400 zł
fot. Unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here