Jaki depilator do 200 złotych? Kilka sensownych propozycji

0
1198
fot. Unsplash.com

Przekopując Internet w poszukiwaniu dobrej klasy depilatora możemy dojść do wniosku, że czeka nas nieunikniony wydatek rzędu kilkuset złotych. To nie do końca prawda, choć trzeba przyznać, że modele laserowe (najlepsze w swojej kategorii) dostępne są od co najmniej 500 złotych. Na szczęście w segmencie cenowym do 200 złotych również znajdziemy kilka dobrych konstrukcji, które powinny zdać swój egzamin na piątkę! Poznajcie najlepsze depilatory do 200 złotych!

Pięlegnacja ważna rzecz!

Ciężko utrzymać zdrową cerę bez odpowiednich akcesoriów do pielęgnacji twarzy, takich jak chociażby rollery do masażu (sprawdź typy rollerów do masażu twarzy). Nie da się też utrzymać lśniących włosów bez stosowania dobrej jakości urządzeń do stylizacji, takich jak: suszarki (sprawdź ranking najlepszych suszarek do włosów) do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 1000 zł, lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek do włosów) do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 1000 zł), prostownice (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów) do 200 zł, 300 zł, 500 zł, 1000 zł oraz szczotki (sprawdź ranking najlepszych szczotek do włosów) do 50 zł100 zł, 200 zł500 zł.

Aby skutecznie pielęgnować ciało powinniśmy też pamiętać o stosowaniu skutecznych metod na walkę ze stresem, który szalenie degradująco wpływa na funkcjonowanie organizmu i tym samym przyczynia się m.in. do powstania problemów z cerą i włosami (łupież, wypadanie włosów).

Wśród zabiegów pielęgnacyjnych kluczowe miejsce zajmuje również depilacja. Stosowanie depilacji woskowej lub tradycyjnej jest czasochłonne i bolesne, a laserowej – naprawdę kosztowne. Receptą mogą być zwykłe domowe depilatory do 200 złotych (sprawdź też modele do 300 zł, 500 zł, 1000 zł oraz najlepsze modele depilatorów na rynku), którym przyjrzymy się w dzisiejszym tekście.

najlepsze depilatory do 200 zł
fot. Unsplash.com

Beautifly B-Beauty 5w1 – depilator z aż 5 końcówkami

Za równe 200 złotych możemy rozważyć zakup depilatora Beautifly B-Beauty, oferującego naprawdę sporo jak na tak niską cenę. Co wyróżnia ten konkretny model?

Przede wszystkim mamy do czynienia z depilatorem pęsetowym wyposażonym w 5 końcówek do kompleksowej depilacji całego ciała. Znajdziemy tu końcówkę depilacyjną, masującą i golącą oraz szczotkę złuszczającą i wałek złuszczający. Każdy z tych elementów posłuży nam do jak najdokładniejszej pielęgnacji skóry.

Przykładowo, końcówka goląca służy do depilacji miejsc intymnych, zapewniając przy tym pełne bezpieczeństwo i wygodę. Szczoteczka złuszczająca służy natomiast do złuszczania naskórka, by ten mógł się szybciej zregenerować. Wałek złuszczający zaś relaksuje skórę poddaną temu zabiegowi.

Model ten jest w pełni wodoodporny, więc swobodnie możecie go używać także pod prysznicem oraz w wannie. Ergonomiczny uchwyt nie pozwoli, aby urządzenie wyślizgnęło Wam się z rąk podczas depilacji.

Braun Silk-epil LS-5560 – kolejny faworyt zestawienia

Innym rewelacyjnym modelem depilatora, nad którego wyborem warto się pochylić jest Silk-epil LS-5560, umożliwiający precyzyjną depilację całego ciała. Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest technologia podwójnej pielęgnacji, czyli połączenie depilacji i złuszczania skóry przy pomocy specjalnej nasadki. W konsekwencji, po zabiegu skóra jest znacznie gładsza i prezentuje się znakomicie.

Delikatnie zaokrąglona głowica dopasowuje się do każdego konturu skóry. Model jest bezprzewodowy i wodoodporny, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niego także w wannie lub pod prysznicem. Nasadka OptiShave pozwala utrzymać stały kąt głowicy, dzięki czemu usuwa nawet najdrobniejsze włoski.

Braun Silk-epil LS-5560 kupicie za równe 200 złotych.

Depilator ROWENTA EP4920 0- jeszcze jeden świetny model

Ostatnią propozycją w tym zestawieniu jest depilator ROWENTA EP4920 dostępny na rynku za równe 200 złotych. Urządzenie posiada wbudowany masażer, który zabezpiecza skórę przed podrażnieniami, a także napina skórę ułatwiając depilację (usuwa nawet 0,5 mm włoski!).

W głowicy znajdziemy małe koraliki do masażu, zmniejszające wrażliwość skóry podczas wyrywania włosów. Co więcej, w każdej chwili możemy skorzystać ze specjalnej nakładki do depilacji miejsc intymnych lub przełączyć urządzenie w łagodniejszy tryb o niższej prędkości. Te wszystkie funkcje mają zapewnić najwyższy komfort użytkowania depilatora i sprawić, że depilacja nie będzie kojarzyła się z nieprzyjemnym bólem.

Oprócz nasadki do wrażliwych miejsc, w zestawie dołączana jest także nasadka z rolką złuszczającą. Model jest w bezprzewodowy i wodoodporny. Akumulator wytrzymuje około 40 minut – czas ten pozwoli na depilację całego ciała podczas jednej sesji.

najlepsze depilatory do 200 zł
fot. Unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here