Szczotki do włosów do 200 złotych. Oto kilka propozycji!

0
814
najlepsze szczotki do włosów do 200 zł
fot. Unsplash.com

Lśniące, zdrowe włosy to nie tylko właściwa pielęgnacja oraz dieta, ale także wybór właściwych urządzeń, wśród których nie może zabraknąć tych najbadziej podstawowych, jak chociażby szczotka do włosów. Na rynku znajdziemy ich całe mnóstwo – od bardzo luksusowych modeli za kilkaset złotych aż do sprawdzonych klasyków za kilkadziesiąt złotych. W ofertach sklepów coraz częściej pojawiają się również szczotki elektroniczne, które imitują funkcje lokówek czy prostownic. Na co warto się zdecydować w kwocie do 200 złotych? Zapraszamy do lektury!

200 złotych za szczotkę do włosów? Sporo!

To prawda, ceny urządzeń do stylizacji włosów swoje kosztują, ale dla pięknie wyglądającej fryzury naprawdę warto w nie zainwestować. Oszczędzi nam to czasu na wizyty u fryzjera, a także siłą rzeczy – sporo pieniędzy.

We wstępie wspomnieliśmy o szczotkach elektronicznych lub zasilanych kablem. Tego typu modele mogą zastąpić lokówkę (sprawdź ranking najlepszych lokówek) do 200 zł lub 300 zł, ale nie mogą konkurować z modelami do 400 zł czy 1000 zł. Mogą one też stanowić alternatywę dla tańszych prostownic (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów) do 200 zł i 300 zł, ale nie zastąpią dobrej jakości konstrukcji do 500 zł czy 1000 zł.

Elektroniczne szczotki do włosów (sprawdź ranking najlepszych szczotek do włosów) to przede wszystkim bajer i raczej dodatek do innych urządzeń do stylizacji włosów. W tym wypadku warto rozważyć tradycyjne modele do 50 zł, 100 zł, 200 zł lub 500 zł – jeśli zależy Wam na wyjątkowym luksusie.

Nie zapominajmy też, że taka inwestycja powinna zawsze iść w parze z zakupem innych akcesoriów do pielęgnacji włosów, których możemy użyć po lub w trakcie relaksującej kąpieli (sprawdź najlepsze akcesoria do kąpieli).

najlepsze szczotki do włosów do 200 zł
fot. Pexels.com

Olivia Garden Nano Thermic Violet Valentine – dobry zestaw w dobrej cenie

Na początek wybraliśmy dla Was zestaw czterech okrągłych szczotek do włosów przeznaczonych głównie do modelowania fryzury. To konstrukcje elektroniczne, a więc działające na podobnych zasadach, co lokówki czy prostownice.

Powłoki szczotek zostały wykonane przy wsparciu technologii Nano Theramic odpowiedzialnej za funkcje antybakteryjne. Dzięki temu, po szczotkowaniu włosy są zdrowsze i nabierają niebywałego blasku. Szczotki pokryte zostały ceramiką, co pozwala na błyskawiczne nagrzewanie się urządzenia do właściwej temperatury i równomierne rozłożenie ciepła. W rezultacie, Wasza fryzura będzie nie tylko pięknie się prezentować, ale również zachowa swój blask na bardzo długo.

W szczotkach do włosów Olivia Garden Nano Thermic Violet Valentine została wyposażona również w technologię turmalinową wraz z jonizacją, dzięki czemu nasze włosy nie będę się puszyć i elektryzować.

Szczotki posiadają ergonomiczny kształt i świetnie leżą w dłoni. Miękkie zakończenia syntetycznego włosia są łagodne dla delikatnych włosów i skóry głowy (jest ono także odporne na wysoką temperaturę).

Zestaw ten dostaniecie już za około 190 złotych.

Zestaw profesjonalnych szczotek do rozczesywania włosów od Olivia Garden

Przed Wami kolejny zestaw szczotek ponownie od Olivia Garden. Tym razem jednak w pakiecie znajdziemy profesjonalne szczotki do rozczesywania włosów oraz masażu.

W pakiecie znajdziemy trzy szczotki Olivia Garden Finger Brush Combo:

  • Szczotka Olivia Garden Finger Brush Small (mała)
  • Szczotka Olivia Garden Finger Brush Medium (średnia)
  • Szczotka Olivia Garden Finger Brush Large (duża)

Olivia Garden Finger Brush Combo to świetna w swojej kategorii szczotka, umożliwiająca rozczesywanie każdego, nawet najtrudniejszego rodzaju włosów. Co więcej, w trakcie rozczesywania, masowana jest skóra głowy, co pozytywnie wpływa na jej dotlenienie i tym samym polepsza krążenie krwi.

Co więcej, wszystkie szczotki wyposażono w 100% naturalne włosie z dzika z nylonowymi zaokrąglonymi elementami. Dzięki temu rozczeszemy szybko i skutecznie rozczeszemy nie tylko mokre, ale również suche włosy, nie narażając ich na potencjalne uszkodzenie.

Ponadto, szczotki są bardzo lekkie i świetnie leżą w dłoni, dzięki czemu możemy z nich korzystać w pełni komfortowo.

Czwartą szczotką w zestawie jest Finger Brush On The Go – składany model służący zarówno do masażu skóry głowy jak i rozczesywania włosów. Dzięki możliwości złożenia modelu, zmieści się on w każdej kosmetyczce i będzie doskonałym towarzyszem w trakcie długich podróży. Rączkę szczotki wyposażono w lusterko, tak aby mieć pełną kontrolę nad tworzoną stylizacją.

Zestaw ten dostaniecie za 190 złotych.

najlepsze szczotki do włosów do 200 zł
fot. Pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here