Prezentujemy najlepsze lokówki do włosów do 300 zł! Sprawdź nasze typy!

0
1088
najlepsze lokówki do włosów do 300 zł
fot. Pexels.com

Chcesz sprawić sobie niesamowicie wyglądające loki nie wychodząc z domu? Zainwestuj we własną lokówkę do włosów, dzięki której osiągniesz zamierzone efekty w bardzo krótkim czasie. Nie musisz też wydawać bajońskich sum, choć warto zainwestować w produkt lepszej jakości, gwarantujący to, czego potrzebujemy. Takie lokówki znajdziesz na rynku już do 300 złotych!

300 złotych to mało jak na lokówkę?

Urządzenia do stylizacji włosów nie należą do najtańszych produktów. Możesz wprawdzie kupić taki sprzęt za kilkadziesiąt złotych, ale nie spodziewaj się rewelacyjnych efektów rodem z okładek gazet poświęconych modzie.

Aby stworzyć fryzurę marzeń będziesz potrzebować dobrej szczotki do włosów (sprawdź ranking najlepszych szczotek do włosów) i suszarki do włosów (sprawdź ranking najlepszych suszarek do włosów) do 200 zł, 300 zł, 400 zł lub 1000 zł, prostownicy (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów), do 200 zł, 300 zł, 500 zł lub 1000 zł oraz lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek do włosów) do minimum 200 złotych lub wzwyż do 400 zł i 1000 zł.

LOKÓWKA AUTOMATYCZNA BABYLISS C1300E CURL SECRET – automat w dobrej cenie

Za niecałe 300 złotych na rynku znajdziecie lokówkę automatyczną BaByliss C1300E Curl Secret – profesjonalny sprzęt wykorzystywany w salonach fryzjerskich na całym świecie.

Dzięki niemu możecie szybko wymodelować swoje loki nie wychodząc domu. W tej cenie dostaniemy automatyczną lokówkę, która „sama” skręci Twoje włosy. Od Twoich preferencji będzie zależało jaka grubość loka jest dla Ciebie zadowalająca. Funkcja jonizacji zapewni Twoim włosom ochronę przed matowieniem i elektryzowaniem.

Czas nagrzania konstrukcji wynosi w tym przypadku zaledwie 40 sekund. Elastyczna konstrukcja płytek pozwoli na dowolną zmianę kierunku skręcenia loków – w lewo, w prawo i naprzemiennie. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie i świetnie leży w dłoni.

Producent zadbał też o dwa poziomy regulacji temperatury (210°C i oraz 230°C). Powłoka ceramiczna wałka zagwarantuje Twoim włosom bezpieczeństwo podczas stylizacji. Do wyposażenia lokówki dołączane są również dwie wymienne nasadki (25 mm oraz 33 mm), pozwalające uzyskać efekt grubych lub małych loków.

najlepsze lokówki do włosów do 300 zł
fot. Pexels.com

Rowenta For Elite Model Look Multi Styler Unlimited Looks – świetna alternatywa w tym przedziale cenowym

Podczas poszukiwań lokówki do 300 złotych dla siebie czy też jako prezent dla kogoś, warto rozważyć wybór Rowenta For Elite Model Look Multi Styler Unlimited Looks. To wielofunkcyjne urządzenie oprócz swojej standardowej funkcji może też swobodnie zastąpić prostownicę lub karbownicę. W zestawie znajdziemy też spinki do upinania włosów oraz kosmetyczkę do ich przechowywania.

Wszystkie elementy tego modelu zostały pokryte powłoką ceramiczną zabezpieczająca włosy przed zniszczeniem i ewentualnym elektryzowaniem. Nie musicie się też martwić kablem – jest dość długi, a obrotowy przewód sprawia, że nie będzie się skręcać podczas stylizacji.

Rowenta For Elite Model Look Multi Styler Unlimited Looks zagwarantuje Wam świetne i łatwe w osiągnięciu efekty. Bez większego problemu nadacie swojej fryzurze niesamowity kształt.

Lokówka nagrzewa się szybko do właściwej temperatury, ale i tę możecie regulować według własnych preferencji. Model ten kupicie już za około 270 złotych.

Lokówka automatyczna DREAM CURLS X600 – to też bardzo dobry wybór

Jeśli szukacie czegoś w kwocie do 250 złotych, to wprost idealnym wyborem będzie lokówka automatyczna DREAM CURLS X600. Znajdziemy w niej szereg funkcji spotykanych w znacznie droższych konstrukcjach tego typu.

Przede wszystkim nie zastosowano tu klasycznej i najczęściej spotykanej powłoki ceramicznej. Zamiast tego postawiono tu na tytanowy wałek, który bez trudu przesuwa się po włosach, podkręcając Wasze fale i loki. Funkcji regulacji kręcenia mamy aż cztery – możesz je więc dopasować do stylu, jaki Ci odpowiada.

Co więcej, zastosowano tu także (aż!) 9-stopniową regulację temperatury w przedziale od 150°C do 230°C. Obrotowa końcówka urządzenia pozwoli Ci na wybór kierunku kręcenia – w prawo, w lewo oraz naprzemiennie.

O wszelkich zastosowanych parametrach poinformuje Cię wyświetlacz LCD. Lokówka nagrzewa się w kilkadziesiąt sekund. Po 20 minutach bezczynności przechodzi w tryb uśpienia, a po 60 minutach wyłącza się całkowicie.

najlepsze lokówki do włosów do 300 zł
fot. Pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here