Ranking najlepszych lokówek. Jaki model kupić?

0
886
ranking najlepszych lokówek
fot. Pexels.com

Piękna fryzura w postaci burzy loków nie bierze się znikąd. Jeśli zależy nam na wyjątkowej stylizacji, która zaprze dech w piersiach każdemu, kto ją zobaczy – będziemy potrzebowali kilku urządzeń do skutecznej stylizacji włosów.

Grube loki w zasięgu ręki

Do stworzenia fryzury marzeń potrzebować będziemy kilku urządzeń do stylizacji, m.in. dobrej suszarki, prostownicy, szczotki do włosów i przede wszystkim lokówki. Oczywiście, piękne włosy to nie sama stylizacja – liczy się też odpowiednia suplementacja, szampon i inne akcesoria do pielęgnacji włosów. Niezwykle istotna jest też aktywność fizyczna i treningi, które mają bardzo pozytywny wpływ na kondycję całego organizmu.

Wróćmy jednak do naszych włosów. Jeśli zależy nam na wyjątkowej stylizacji bazującej na grubych lśniących lokach, musimy zainwestować w dobrą lokówkę albo udać się na wizytę do fryzjera.

Wybór lokówek na rynku jest wręcz zatrważająco duży. Różnią się ode zarówno zastosowanymi technologiami, jak i ogólną jakością materiałów i kształtem. Wyróżniamy lokówki:

  • tradycyjne
  • płaskie
  • stożkowe
  • automatyczne
  • wielofunkcyjne

Aby pomóc Ci w wyborze właściwego modelu przygotowaliśmy krótki ranking zawierający kilka najlepszych i przystępnych cenowo propozycji.

Philips StyleCare Prestige – dość wysoka cena, świetna jakość

Pierwszą lokówką, na którą warto zwrócić uwagę jest Philips StyleCare Prestige kosztująca w tym momencie około 450 złotych. To wielofunkcyjne urządzenie posiada aż 27 trybów ustawień, które możemy zmieniać w zależności od naszych preferencji. Znajdziemy tu m.in. 3 ustawienia temperatury oraz 3 typy ustawień zegara, dzięki którym uzyskamy zarówno grube loki, jak i drobne loczki.

Lokówka Philipsa została wyposażona w powłokę ochronną, która niweluje ryzyko niszczenia włosów. Równomiernie rozprowadza też temperaturę po całej konstrukcji, dzięki czemu nie musisz obawiać się poparzeń.

Producent chwali też automatyczny system układania loków w postaci specjalnych klamr przytrzymujących włosy. Tak rozbudowana lokówka pozwala na swobodne nawijanie włosów na wałek i bezproblemowe tworzenie loków.

BaByliss Pro MiraCurl The Perfect Curling Machine – profesjonalizm w najczystszej postaci

To, co do tej pory było zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych stylistów oraz fryzjerów, teraz jest w zasięgu ręki każdego, kto marzy o niesamowitej fryzurze. Lokówka BaByliss Pro MiraCurl The Perfect Curling Machine to doskonała jakość w przystępnej cenie, oferująca szereg innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających stylizację włosów. Tę lokówkę możecie kupić już za około 400 złotych.

ranking najlepszych lokówek
fot. Pexels.com

Lokówka od BaByliss Pro jest przede wszystkim urządzeniem profesjonalnym. Jest lekka i świetnie leży w dłoni. Nie zużywa dużo energii i nie nagrzewa się do wysokiej temperatury. Jest to sprzęt automatyczny, bardzo funkcjonalny i bezpieczny.

Po 20 minutach bezczynności przechodzi w tryb uśpienia, po 60 minutach wyłącza się całkowicie. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że lokówka BaByliss Pro stworzy niesamowitą stylizację za Ciebie.

Fox Optima 6in1 – coś dla bardzo wymagających użytkowników

Kolejną propozycją jest lokówka wielofunkcyjna Fox Optima 6in1. Jak wskazuje sama nazwa znajdziemy tu 6 wymiennych końcówek, z których każda pozwoli nam na uzyskanie innego efektu stylizacyjnego. Za ten sprzęt zapłacicie około 360 złotych.

Fox Optima 6in1 zawiera 6 wymiennych końcówek – 32 mm, 25 mm, 19 mm, 25-18 mm, 19-8 mm. Lokówka ta pozwoli Ci stworzyć zarówno delikatne fale, jak i grube, wyraziste loki. Posiada ona także funkcję jonizującą, więc nie musicie się martwić o naelektryzowane włosy. Powłoka cermamiczno-turmalinowa pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła po konstrukcji, dzięki czemu lokówka się nie przegrzewa.

Gamma Piu Iron Buuble Rainbow – tani, ale wciąż dobry wybór

Dla osób z ograniczonym budżetem proponujemy kulkową lokówkę od Gamma Piu w cenie około 250 złotych. Model Iron Bubble Rainbow zawiera dwa rozmiary wymiennych obrotowych końcówek – 25 mm i 33 mm.

Producent zadbał, by zastosowane materiały nie nagrzewały się i pozwalały na całkowicie bezpieczne użytkowanie. Lokówka Iron Bubble Rainbow również została wyposażona w funkcję jonizującą. Niestety, w tej cenie nie dostaniemy wiele więcej.

ranking najlepszych lokówek
fot. Pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here