Najlepsze suszarki do włosów do 400 złotych. Poznaj naszych faworytów!

0
1403
suszarki do włosów do 400 zł
fot. Pexels.com

Zdawać by się mogło, że zakup suszarki do włosów nie należy do skomplikowanych procesów, którym trzeba poświęcić sporo uwagi. W końcu, suszarka powinna suszyć! Na co komu jakieś dodatkowe, udziwnione funkcje? No cóż, ten, kto tak uważa zapewne nigdy nie posiadał dobrej jakościowo suszarki do włosów. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji zakupowych tych urządzeń do 400 złotych. Zapraszamy!

Po co mi właściwie dobra suszarka do włosów?

Większość najtańszych urządzeń tego typu nie posiada żadnych regulacji temperatury powietrza ani dodatkowych funkcji, które odżywiłyby włosy i w jakikolwiek sposób zabezpieczyły je przed zniszczeniem.

Proces suszenia jest kluczowy nie tylko dla końcowego efektu stylizacyjnego, ale także dla zdrowia naszych włosów. Przykładowo, suszarki bez funkcji jonizującej mogą elektryzować włosy i tym samym doprowadzać do ich matowienia i niszczenia.

Suszarki do włosów bez funkcji chłodnego nawiewu, nie pozwolą nam stworzyć każdej fryzury, o jakiej marzymy. W tym wypadku zawsze będzie „coś za coś”. Dlatego najlepiej zainwestować w dobre suszarki wielofunkcyjne, posiadające szereg innowacyjnych technologii odżywiających i zabezpieczających nasze włosy przed matowieniem.

suszarki do włosów do 400 zł
fot. Pexels.com

Bez odpowiedniej suszarki do włosów (sprawdź ranking najlepszych suszarek do włosów) nawet lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek), prostownice (sprawdź ranking najlepszych prostownic) czy szczotki do włosów będą bezużyteczne. Z drugiej strony, jeśli posiadasz dobrą suszarkę do włosów wszystkie pozostałe urządzenia do stylizacji będą świetnym uzupełnieniem i zagwarantują Ci możliwość wykonania fryzury, o której marzysz.

Sprawdź:

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD700 – jakość warta ceny

Jeśli szukasz prezentu dla siebie lub bliskiej osoby i masz na to zaplanowany budżet w wysokości 400 złotych, to warto postawić na suszarkę do włosów GÖTZE & JENSEN Diamond DHD700. W tej cenie dostaniemy kapitalny sprzęt, wykorzystywany w zakładach fryzjerskich na całym świecie.

Nowoczesny, nieco futurystyczny design przykuwa wzrok niemalże od razu, ale to nie wygląd tej suszarki stanowi o jej wyjątkowości. To przede wszystkim urządzenie odznaczające się wieloma świetnymi funkcjami i doskonałą jakością wykonania.

Znajdziemy tu przede wszystkim funkcję jonizacji, która pozwoli nam uniknąć problemów związanych z elektryzowaniem się włosów. Ponadto, dostępne mamy trzy poziomy regulacji temperatury oraz możliwość regulacji siły nawiewu wraz z funkcją zimnego nadmuchu.

Do suszarki dołączany jest także dyfuzor pozwalający na uzyskanie loków oraz komfortowe suszenie pojedynczych pasm włosów i tym samym ułożenie dowolnej fryzury. Dzięki wyświetlaczowi LCD szybko znajdziemy informacje o zastosowanych parametrach.

Remington Air3D – świetny, sprawdzony produkt

Suszarka do włosów Remington Air3D to idealna alternatywa dla wyżej wspomnianego GÖTZE & JENSEN Diamond. Dostaniecie ją w tej samej cenie – za 400 złotych. Różnic w funkcjonalności jest tutaj kilka, ale najpierw skupmy się na rzeczach najważniejszych.

Proponowany model marki Remington również posiada niezwykle istotną dla bezpieczeństwa i zdrowia naszych włosów funkcję jonizującą. Dodatkowo jednak, producent pokusił się o wykorzystanie mikrocząsteczek odżywki, dzięki czemu nasze włosy zostaną nie tylko zabezpieczone przed elektryzowaniem, ale także będą suplementowane wartościowymi składnikami. Efekt? Wyjątkowy połysk bez przesuszonych włosów!

suszarki do włosów do 400 zł
fot. Pexels.com

Nie zapomniano także o zaimplementowaniu trzech ustawień regulacji temperatury oraz dwóch regulacji prędkości nawiewu wraz z funkcją zimnego podmuchu. Dzięki systemowi blokujących nakładek możemy z łatwością obracać nasze urządzenie nawet o 360°, co zwiększa precyzje podczas stylizacji fryzury. W wyposażeniu Remington Air3D dostaniemy też dyfuzor oraz tzw. koncentrator dla szybkiego suszenia.

BaByliss Hydro Fusion

Ostatnią wartą do rozważenia propozycją w kwocie do 400 złotych jest suszarka do włosów BaByliss Hydro Fusion – fenomenalny sprzęt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Co znajdziemy w środku? Przede wszystkim rozbudowaną technologię jonowo-plazmową, która zwalczy problem z elektryzowaniem się włosów i sprawi, że będziemy mogli cieszyć się lśniącą, piękną fryzurą.

Do naszej dyspozycji oddano też trzy tryby regulacji temperatury oraz dwa tryby regulacji prędkości wraz z funkcją zimnego nawiewu. W wyposażeniu suszarki BaByliss Hydro Fusion znalazł się także dyfuzor umożliwiający stworzenie naturalnie wyglądających loków oraz punktowe suszenie pojedynczych pasm włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here