Poznajcie najlepsze depilatory na rynku! (ranking)

0
846
ranking najlepszych depilatorów
fot. Pixabay.com

Idealnie gładkie nogi to Twoje marzenie? Masz dość tradycyjnych golarek, które pozostawiają podrażnioną skórę, a przy tym ich stosowanie jest niezwykle czasochłonne? Cóż, być może najwyższy czas zainwestować w najwyższej jakości depilator, bogaty w różnorodne funkcje i przede wszystkim dający natychmiastowe świetne efekty! Przed Tobą ranking najlepszych depilatorów na rynku.

Przede wszystkim zadbaj o swoje ciało!

Pielęgnacja własnego ciała to klucz do lepszego samopoczucia. W dobie wszechobecnego stresu (sprawdź 5 skutecznych sposobów na stres) powinniśmy przykładać szczególną wagę do dbania o swoje zdrowie i o swój relaks. W przeciwnym razie grożą nam m.in. problemy z cerą czy z włosami (w tym wypadanie włosów oraz łupież).

Sposobów, aby to urzeczywistnić nasz relaksacyjny plan jest całkiem sporo. Dobrym pomysłem może być na przykład inwestycja w akcesoria do kąpieli, kosmetyki do pielęgnacji skóry, trening domowy, maty do akupresury (sprawdź typy mat do akupresury), rollery do masażu ciała (sprawdź typy rollerów do masażu ciała), rollery do masażu twarzy (sprawdź typy rollerów do masażu twarzy).

Nie wolno nam także zapominać, jak ważną rolę odgrywa prawidłowa postawa – zwłaszcza podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. W tym wypadku dobrze zainwestować w fotel biurowy (do 500 zł, 1000 zł, 1500 zł, 2000 zł).

Jeśli zaś mówimy o pielęgnacji włosów, najistotniejsze będą dobre urządzenia do stylizacji, jak: suszarki do włosów (sprawdź ranking najlepszych suszarek do włosów), lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek do włosów), prostownice (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów) oraz szczotki (sprawdź ranking najlepszych szczotek do włosów).

Depilacja to również kluczowy zabieg pielęgnacyjny dla większości kobiet, nasilający się głównie przez modę na gładkie ciało. Dlatego przyjrzymy się wybranym depilatorom na rynku, które zagwarantują Wam najlepsze i najszybsze efekty!

ranking najlepszych depilatorów
fot. Unsplash.com

Philips Lumea Prestige BRI956/00 – najlepszy ze wszystkich?

Depilatorem, który detronizuje wszystkie inne modele jest propozycja od Philipsa, czyli Lumea Prestige BRI956/00. To potężna konstrukcja, gwarantująca najlepsze i najszybsze efekty gładkich, pięknych nóg i nie tylko! Tym depilatorem możemy pozbyć się także włosów z okolic bikini, twarzy oraz pach.

Według specyfikacji technicznej efekt gładkiej skóry utrzyma się aż do 6 miesięcy! Pół roku bez depilacji? Brzmi rewelacyjnie! Co prawda, taki efekt będzie wymagał 12 zabiegów, ale to wciąż niewiele w kontekście tylu miesięcy spokoju!

Co więcej, po trzech zabiegach zaniknie aż do 92% włosków. Nie musicie się też martwić o bezpieczeństwo – depilator jest dedykowany także skórze wrażliwej i delikatnej. Produkt został zaprojektowany przy współpracy z najlepszymi dermatologami, tak aby był gwarantował najwyższą jakość promowanych efektów.

Ponadto, decydując się na zakup depilatora Lumea Prestige (kosztującego ponad 2000 złotych!) pozbędziesz się włosów na całym ciele w zaledwie 10-15 minut. Zainstalowany w urządzeniu czujnik SmartSkin wykryje odcień Twojej skóry i automatycznie pomoże Ci w dostosowaniu intensywności depilacji (oczywiście, możesz go też regulować ręcznie).

Do zestawu dołączane są też cztery nasadki – do depilacji ciała, do depilacji bikini, do depilacji twarzy oraz do depilacji pach. Każdą z nich cechuje inny filtr i inny kształt, dzięki czemu dopasowują się do typu włosa i rodzaju skóry, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i długotrwałe efekty.

Możecie także zainstalować aplikację Philips Lumea IPL na swoim smartphonie, aby stworzyć własny harmonogram depilacji dla każdego obszaru ciała.

Braun PL 5137 – nieco tańszy, ale też świetny wybór

Za około 1700 złotych możecie pokusić się o zakup depilatora Braun PL 5137, wyposażonego w szereg innowacyjnych technologii, ułatwiających korzystanie z urządzenia.

Znajdziemy tu przede wszystkim jeden z najbezpieczniejszych IPL na rynku, który bazuje na technologii SansoAdapt. Dzięki niemu urządzenie odczytuje rodzaj skóry na każdym obszarze działa i dostosowuje sposób działania błysków w taki sposób, aby usuwać włosy szybko i bez narażania naszej skóry na podrażnienia. Sensor odczytuje koloryt skóry aż do 80 razy na sekundę, ustawiając najlepszą intensywność zabiegu – oczywiście, funkcję tę możemy także regulować według potrzeb. Poziomów intensywności jest 10 – parametry każdego z nich zostały dostosowane do rodzaju skóry (także tej najwrażliwszej!).

Braun PL 5137 to model niezwykle precyzyjny – poradzi sobie z depilowaniem obszarów bikini, twarzy, pach i nóg. Na imponujące efekty nie trzeba długo czekać – wystarczą tylko 4 tygodnie!

W zestawie z depilatorem znajdziemy także maszynkę do golenia Venus Swirl, precyzyjną nakładkę do depilatora oraz kosmetyczkę.

ranking najlepszych depilatorów
fot. Unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here