Depilatory do 300 złotych – jakie modele wybrać?

0
1093
depilatory do 300 zł
fot. Pexels.com

Za piękne gładkie nogi przychodzi nam płacić wysoką cenę i dosłownie i w przenośni. Depilacja laserowa należy do wydatków rzędu kilku tysięcy złotych, a domowe sposoby wiążą się z podrażnieniami skóry i dziesiątkami długich minut spędzonych w łazience. Remedium na tę bolączkę mogą być depilatory przeznaczone do użytku domowego i choć za najlepsze z nich tj. depilatory laserowe przyjdzie nam zapłacić naprawdę sporo, to za tańsze klasyczne modele zapłacimy „grosze”. Przed Wami ranking najlepszych depilatorów do 300 złotych.

Słowem wstępu

Z pielęgnacją ciała wiąże się szereg korzyści, które znacząco wpływają na nasze postrzeganie zarówno nas samych, jak i otaczającego nas świata. Ciężko bowiem czuć się dobrze w swoim ciele, jeśli wciąż zmagamy się z problemami z cerą, z łupieżem (sprawdź szampony przeciwłupieżowe), wypadaniem włosów (sprawdź szampony przeciw wypadaniu włosów) lub ogólnie złą kondycją włosów spowodowaną używaniem kiepskiej jakości urządzeń do stylizacji.

W takim wypadku dobrze jest zainwestować w porządną suszarkę do włosów (sprawdź ranking najlepszych suszarek) do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 1000 zł, lokówkę (sprawdź ranking najlepszych lokówek do włosów) do 200 zł, 300 zł, 400 zł1000 zł, prostownicę (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów) do 200 zł, 300 zł, 500 zł, 1000 zł oraz szczotkę (sprawdź ranking najlepszych szczotek do włosów) do 50 zł, 100 zł, 200 zł i 500 zł.

Podobny problem dla niektórych stanowi nieogolone ciało – w końcu, moda na gładkość trwa nieprzerwalnie od kilkunastu lat i nic nie zapowiada, aby miało się to szybko zmienić. Na to doskonałą radą są depilatory (sprawdź modele do 200 zł, 400 zł, 500 zł i 1000 zł oraz najlepsze modele na rynku), a w tym artykule poznamy najlepsze modele tych urządzeń do 300 złotych.

depilatory do 300 zł
fot. Pexels.com

Depilator Braun Silk-épil 9-990 SensoSmart – model za równe 300 złotych

Przed Wami świetny inteligentny depilator od marki Braun, będący jednym z najlepszych depilatorów w tym segmencie cenowym. Urządzenie to usuwa włoski znacznie dokładniej niż tzw. depilacja woskiem.

Braun Silk-épil 9-990 SensoSmart to model, w którym zdecydowano się zastosować znacznie szerszą głowicę, wyposażoną w aż 40 pęset, która doskonale dopasowuje się do poszczególnych kształtów naszego ciała i pozwala na znacznie bardziej precyzyjną depilację.

Wśród funkcji mamy dwa poziomy regulacji prędkości, które wybieramy w zależności od typu skóry, którą depilujemy. Dla skóry wrażliwej lepszy będzie tryb pierwszy, czyli delikatna depilacja. Dla większych obszarów ciała nada się tryb drugi, czyli depilacja intensywna.

Model Braun Silk-épil 9-990 SensoSmart wyposażono również w technologię Wet&Dry, po to, aby móc z niego korzystać również w ciepłej wodzie. Wynika to z faktu, że ciepła woda rozluźnia skórę, przez co depilacja przebiega sprawniej i bez podrażnień.

Akumulator wytrzyma 40 minut bez ładowania, co oznacza, że swobodnie wydepilujecie całe ciało podczas jednej sesji. Lampa SmartLight pomoże Wam zobaczyć nawet najdrobniejsze włoski.

Znajdziemy tu również szczoteczkę do peelingu – bardzo delikatny model wykonany z najwyższej klasy włosia. Dzięki niemu z łatwością złuszczymy skórę. Do zestawu dołączane są też nasadki do depilacji twarzy oraz depilacji okolic bikini.

Profesjonalny Depilator Laserowy IPL Silkin – w tym przedziale cenowym to absolutna rzadkość

Depilatory laserowe należą do wyjątkowo skutecznych, ale i wyjątkowo drogich urządzeń. Bardzo rzadko zdarza się, żeby dobrej klasy depilator tego typu dostępny był za mniej niż 500 złotych. Od tej reguły są jednak wyjątki, czego przykładem jest depilator IPL Silkin dostępny za zaledwie 240 złotych.

Do jego zakupu zachęcają dziesiątki pozytywnych, ale i nieco zaskoczonych komentarzy. Nikt bowiem nie spodziewa się po urządzeniu za tak „niską” kwotę wielkiej sensacji. Jak się jednak okazuje depilator ten spełnia swoją funkcję znakomicie!

Technologia IPL zapewni Wam bezpieczni i całkowicie bezbolesny zabieg. Urządzenie można wykorzystywać do depilacji całego ciała. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej sesji, lecz całkowita redukcja owłosienia widoczna jest po 8 tygodniach.

Funkcja Intense Pulse Light zapewni Wam aż 600000 błysków na minutę. Do regulacji mamy 5 stopni natężeń światła, które zmieniamy przy pomocy jednego przycisku.

Depilator laserowy IPL Silkin posiada również wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak FDA, CE, RoHS. To wszystko świadczy o tym, że mamy do czynienia z ewenementem w tym segmencie cenowym, w którego zdecydowanie warto zainwestować.

depilatory do 300 zł
fot. Pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here