Ranking najlepszych suszarek do włosów do 200 złotych!

0
1596
suszarki do włosów do 200 zł
fot. Unplash.com

Jeśli zależy nam na wyjątkowej jakości urządzeń służących do stylizacji włosów, musimy liczyć się ze sporymi wydatkami. Kwoty w zależności od zastosowanych technologii i użytych materiałów będą się wahać od 200 złotych do nawet ponad 2000 złotych. Na szczęście, za około 200 złotych możemy trafić na rynku kilka perełek, które imponują swoją funkcjonalnością i możliwościami. Poznaj najlepsze suszarki do włosów do 200 złotych!

Tylko 200 złotych? To w ogóle możliwe?

Tak! Do 200 złotych jesteś już w stanie kupić całkiem niezłej jakości suszarkę do włosów, dzięki której w ciągu paru chwil ułożysz wymarzoną przez siebie fryzurę. Oczywiście, jeśli dysponujesz większym budżetem warto zapoznać się z suszarkami do włosów do 300 zł, 400 zł czy 1000 zł.

Musisz też pamiętać, że suszarka do włosów to tylko jedno z kilku kluczowych urządzeń służących do stylizacji fryzury. Oprócz niej, warto wyposażyć się w: lokówkę (sprawdź ranking najlepszych lokówek), prostownicę (sprawdź ranking najlepszych prostownic) oraz szczotkę do włosów.

Suszarka REMINGTON PROLuxe – standard w dobrej jakości

W kwocie do 200 złotych nie możemy spodziewać się technologicznej sensacji. Suszarki do włosów w tym przedziale cenowym stanowią raczej rynkowy standard i nic ponadto, ale to wciąż urządzenia o przyzwoitej jakości, idealnie nadające się na prezent dla ukochanej osoby.

Suszarka Remington ProLuxe to posiada wszystko to, co w suszarce do włosów najważniejsze. Znajdziemy tutaj zarówno funkcję jonizacji, pozwalającej pozbyć się problemów z elektryzowaniem się włosów jak i funkcję zimnego nadmuchu – spotykaną zazwyczaj w droższych modelach. Funkcja zimnego nadmuchu umożliwia znacznie łatwiejsze stylizowanie fryzury.

suszarki do włosów do 200 zł
fot. Unplash.com

Co więcej, do naszego użytku oddano dwa poziomy regulacji prędkości nadmuchu oraz trzy poziomy regulacji temperatury. Dzięki temu możesz szybko dopasować parametry do swoich potrzeb. Technologia OPTIHeat odpowiada za równomierne rozprowadzenie ciepła, dzięki czemu Twoje włosy nie będą narażone na nagłe zmiany temperatury. Suszarkę Remington ProLuxe dostaniecie już za niecałe 200 złotych.

BaByliss Rose Blush – najtańszy, ale za to najpiękniejszy wybór

W naszym zestawieniu suszarek do włosów do 200 złotych nie mogło zabraknąć modelu BaByliss Rose Blush – suszarki zachwycającej designem, ale także możliwościami.
Różowa obudowa przykuwa wzrok już od pierwszego momentu. Nie jest to jednak typowo sztampowy róż nasuwający na myśl same pejoratywne skojarzenia, tylko raczej jego delikatny odcień, sprawiający, że aż chce się na nią patrzeć!

Suszarka nie musi jednak dobrze wyglądać, ale musi dobrze suszyć, a BaByliss Rose Blush nada się do tego doskonale. Znajdziemy tu potężny silnik 2200W i funkcję jonizacji, likwidującą problemy związane z elektryzowaniem się włosów. Dzięki temu szybko wysuszysz nawet długie, gęste włosy, a przy tym nie narazisz ich na tzw. efekt przesuszenia, który może prowadzić do łupieżu lub wypadania włosów.

Urządzenie oferuje nam także możliwość regulacji temperatury oraz siły nawiewu w dwóch podstawowych wariantach. Do suszarki dołączany jest koncentrator pozwalający suszyć pojedyncze pasma włosów, co przekłada się na zwiększoną precyzję podczas stylizowania fryzury.

suszarki do włosów do 200 zł
fot. Unplash.com

Na uwagę zasługuje tu także funkcja zimnego nawiewu – spotykana raczej w droższych modelach. Używa jej się zazwyczaj na koniec suszenia, aby utrwalić fryzurę. BaByliss Rose Blush kupicie już za 185 złotych.

Suszarka Rowenta Premium Care Silence – 200 złotych czystej jakości

Za równe 200 złotych możecie wybrać model Rowenta Premium Care Silence – suszarkę do włosów odznaczającą się nie tylko eleganckim i nieco futurystycznym wyglądem, ale także świetną jakością.

Wśród dostępnych funkcji od razu należy wymienić funkcję jonizacji oraz funkcję zimnego nadmuchu, które nie tylko pozwalają lepiej utrwalić wymarzoną fryzurę, ale także zabezpieczyć włosy przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Do naszej dyspozycji oddano dwa poziomy regulacji prędkości nawiewu oraz trzy poziomy regulacji temperatury, co znacząco poszerza nasze możliwości stylizacyjne. Do wyposażenia suszarki dołączany też jest dyfuzor i koncetrator – gadżety pomocne w układaniu fryzury i w zwiększaniu objętości włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here