Najlepsze prostownice do włosów do 300 złotych. Poznaj nasze typy!

0
1391
prostownica do włosów do 300 zł
fot. Pixabay.com

Ciężko stworzyć wyśnioną fryzurę bez wsparcia odpowiednich urządzeń do stylizacji. Niezbędna w tym momencie staje się albo wizyta u fryzjera albo inwestycja m.in. w prostownicę do włosów. W niniejszym artykule wytypujemy kilka najlepszych modeli do 300 złotych. Zapraszamy do lektury!

Prezent dla kobiety – prostownica do włosów to świetny pomysł

Jeśli właśnie szukasz prezentu dla swojej kobiety do 300 złotych, to idealną propozycją dla Ciebie może być prostownica do włosów. W tym budżecie bowiem dostaniesz naprawdę dobry sprzęt, który z pewnością zadowoli Twoją partnerkę i pozwoli jej ułożyć fryzurę, o której marzy.

Oczywiście, na rynku znajdziesz też modele prostownic do włosów za ponad 2000 złotych (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów), jak i tańsze modele do 500 złotych. Prostownice to także nieodłączny element stylizacyjny innych urządzeń, takich jak lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek do włosów), suszarki (sprawdź ranking najlepszych suszarek do włosów) oraz szczotki do włosów (sprawdź ranking najlepszych szczotek do włosów). Podobnie jak w przypadku prostownic do włosów, ceny wyżej wymienionych urządzeń do stylizacji włosów także będą się różnić w zależności od zastosowanych w nich technologii oraz jakości materiałów.

Sprawdź:

BaByliss ST393E – oj, warto!

Jednym z najlepszych modeli prostownic do włosów w kwocie do 300 złotych jest BaByliss ST393E, którą dostaniecie za około 250 złotych. W przypadku tej konstrukcji możecie spodziewać się rozwiązań znanych ze znacznie droższych modeli.

Kręcone lub falowane włosy przestaną być jakimkolwiek problemem. Dzięki BaByliss ST393E szybko i skutecznie wyprostujesz swoje włosy, nie narażając ich przy tym na uszkodzenie. Producent zastosował tutaj płytki ceramiczno-tytanowe, a więc materiały gwarantujące równomierne nagrzewanie konstrukcji i bezpieczeństwo w trakcie korzystania z prostownicy.

prostownice do włosów do 300 zł
fot. Pixabay.com

Do naszej dyspozycji oddano aż 6 poziomów regulacji temperatury, z których najwyższy poziom to aż 235°C. Co więcej, ten model prostownicy do włosów wyposażono w funkcję jonizacji, która jest niezbędna, jeśli zależy nam na zdrowych, nienaelektryzowanych włosach.

Szerokość płytki 24 mm sprawia, że prostownica BaByliss ST393E doskonale dopasuje się do poszczególnych pasm włosów i zagwarantuje Ci szybki, zadowalający efekt końcowy.

Philips Prestige HP8361/00 – wyższa cena, więcej technologii

Za niespełna 270 złotych możecie rozważyć zakup prostownicy do włosów Philips Prestige HP8361/00 – to wyjątkowy produkt, wyposażony w szereg atrakcyjnych technologii, które zapewnią dużą satysfakcję z jego użytkowania.

W przypadku tej konstrukcji, producent pokusił się na zastosowanie płytek pokrytych ceramiczno-keratynową powłoką. Nie jest to wprawdzie najlepsza ochrona, ale z pewnością wystarczająca, aby nie martwić się o uszkodzenia włosów. Ergonomiczny kształt prostownicy sprawia, że idealnie dopasowuje się ona do ręki i pozwala na płynne przesuwanie po poszczególnych pasmach włosów.

Nie zapomniano tu także o funkcji jonizacji, która neutralizuje efekt elektryzowania się włosów i ich matowienia. Philips zastosował również technologię delikatnych wibracji płytek, dzięki której włosy rozkładają się równomiernie pomiędzy nimi. W konsekwencji proces prostowania włosów przebiega w sposób znacznie bardziej precyzyjny.

Prostownica do włosów Philips Prestige HP8361/00 nagrzewa się bardzo szybko (trwa to około 30 sekund). Funkcja regulacji temperatury umożliwia dopasowanie odpowiednich parametrów pod nasze osobiste preferencje.

Philips HPS930/00 Pro – najlepsza propozycja tego zestawienia

Przed nami jeszcze jedna propozycja od marki Philips. Prostownica do włosów Philips HPS930/00 Pro, którą nabędziecie za równe 300 złotych. To świetne urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W tej cenie dostajemy wysoki zakres regulacji temperatur 150 – 230 ºC oraz funkcję jonizacji, dzięki której pozbędziemy się problemów z naelektryzowanymi włosami. Szybkie nagrzewanie pozwoli nam natomiast uzyskać błyskawiczne efekty prostych, lśniących włosów.

Tytanowe płytki, z których wykonana jest prostownica Philipsa, są znacznie gładsze niż płytki ceramiczne i lepiej przewodzą ciepło. W rezultacie, zapewnia to włosom bezpieczeństwo i nie naraża ich na uszkodzenia czy łamanie.

prostownice do włosów do 300 zł
fot. Pixabay.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here