Ranking najlepszych lokówek do 400 złotych. Stwórz piękne loki już dziś!

0
1038
lokówki do włosów do 400 zł
fot. Pexels.com

Ciężko stworzyć delikatne fale we włosach czy grube lśniące loki bez porządnej lokówki. Możemy się wprawdzie posiłkować innymi „domowymi” sposobami, ale nigdy nie osiągniemy aż tak imponujących efektów. Piękna fryzura wiąże się z wysokimi kosztami, ale w imię własnej urody warto w nią zainwestować! Poznajcie najlepsze lokówki do 400 złotych!

Czy lokówka wystarczy aby stworzyć idealną fryzurę?

Wszystko zależy do tego, jakiego urządzenia do stylizacji włosów potrzebujesz. Lokówka (sprawdź ranking najlepszych lokówek) przyda się przede wszystkim przy tworzeniu grubych i drobnych loków albo delikatnych fal. Jednak, aby uzyskać zamierzony efekt przyda nam się także dobra suszarka do włosów (sprawdź ranking najlepszych suszarek) do 200 zł, 300 zł, 400 zł lub 1000 zł, prostownica (sprawdź ranking najlepszych prostownic) do 200 zł, 300 zł, 500 zł lub 1000 zł oraz szczotka do włosów.

Inwestycja w dobrą lokówkę nie musi od razu oznaczać wydania horrendalnej sumy pieniędzy. Za 400 złotych kupicie już naprawdę bardzo dobrą konstrukcję, ale świetne modele traficie też do 200 zł i 300 zł. Dla najbardziej wymagających użytkowników sprawdzi się sprzęt z najwyżej półki do 1000 złotych (i więcej).

Lokówka BaByliss C112E Curl Styler Luxe – sprawdzony model

Za równe 400 złotych możecie rozważyć zakup lokówki BaByliss C112E Curl Styler Luxe – jednego z najlepszych modeli w tym przedziale cenowym. To porządna konstrukcja odznaczająca się świetną jakością wykonania i kilkoma ciekawymi funkcjami, które z pewnością pomogą Wam w stworzeniu fryzury marzeń.

Co tutaj znajdziemy? Przede wszystkim klasyczną powłokę ceramiczną, która skutecznie ochroni Wasze włosy przed uszkodzeniami i przesuszeniem. Producent wykorzystał tu także funkcję chłodnego nawiewu, która w połączeniu z wysoką temperaturą nie tylko ułatwia modelowanie fryzury, ale także wygładza i pielęgnuje włosy.

lokówka do włosów do 400 zł
fot. Pexels.com

Kształt płytek jest na tyle uniwersalny, a przy tym elastyczny, że stylizacja pojedynczych pasm włosów nie będzie żadnym problemem. Proces stylizacji wspomogą też trzy tryby regulacji temperatury – 160°C, 180°C i 200°C. Dzięki temu nie tylko z łatwością stworzycie fryzurę, ale także zapewnicie jej odpowiednią trwałość.

Dość znaczącą wadą tej lokówki jest brak funkcji jonizacji, przez co Wasze włosy mogą się elektryzować i puszyć.

Philips StyleCare Prestige – równe 400 złotych za automatyczną lokówkę

Na rynku oprócz tradycyjnych lokówek znajdziemy też tzw. lokówki automatyczne, które większość pracy wykonają za Ciebie po wciśnięciu jednego przycisku. Nie inaczej jest w przypadku Philips StyleCare Prestige – wyjątkowo udanej konstrukcji dostępnej do kupienia już za równe 400 złotych.

Jest to lokówka automatyczna, a więc wystarczy jeden przycisk, by urządzenie samo zaczęło nawijać włosy na rozgrzany wałek, tworząc przy tym doskonale wyglądające loki. Powierzchnia wałka jest na tyle duża, że pomieści kilka pasm włosów jednocześnie, co przyśpieszy proces stylizacji. Philips StyleCare Prestige to także aż 27 parametrów do dowolnej kombinacji, pozwalających na dowolny skręt pas włosów – dzięki tej lokówce bez trudu zrobicie zarówno grube loki, jak i luźne fale.

Powłoka ceramiczna z keratyną zapewni Waszym włosom lepszą pielęgnację i zabezpieczy je przed wszelkimi ewentualnymi uszkodzeniami. Urządzenie nie nagrzewa się od zewnątrz, więc nie musicie się martwić oparzeniami.

Pamiętaj, że wybór odpowiedniej lokówki determinuje nie tylko wygląd Twoich włosów, ale także ich zdrowie. Kiepskiej jakości lokówka może bowiem doprowadzić do przesuszania się włosów lub ich wypadania.

GÖTZE & JENSEN DIAMOND DHC900 – tej konstrukcji warto się przyjrzeć bliżej

Na sam koniec zostawiliśmy model GÖTZE & JENSEN DIAMOND DHC900, dostępny na rynku za 350 złotych. To bardziej standardowa konstrukcja, pozbawiona wszelkich „udziwnień”, ale wciąż trzymająca bardzo wysoką jakość.

Cechą charakterystyczną tej lokówki jest jej elegancki design. Urządzenie z wielką łatwością wciąga i owija kosmyki włosów, dzięki czemu proces stylizacji przebiega szybko i sprawnie.

Ceramiczna powłoka elementów konstrukcji gwarantuje równomierne rozprowadzenie ciepła, a włosy nie są narażone na nagłe zmiany temperatur. W rezultacie, nie grozi nam często spotykany efekt matowienia włosów, które wydają się przez to bardziej szorstkie.

lokówka do włosów do 400 zł
fot. Pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here