Najlepsze lokówki do włosów do 200 złotych

0
1220
najlepsze lokówki do włosów do 200 zł
fot. Pexels.com

Jeśli szukasz dobrej lokówki w jak najniższej cenie, to optymalną kwotą będzie 200 złotych. Lokówki poniżej 100 złotych oferują bardzo niską jakość materiałów i nie posiadają wbudowanych funkcji, które uchronią Wasze włosy przed niszczeniem. W tym przedziale cenowym raczej nie możemy spodziewać się fajerwerków, ale wciąż możemy kupić całkiem przyzwoity sprzęt.

Lokówka za 200 złotych? Nie lepiej zainwestować w lepszą?

Oczywiście, że warto! Jeśli posiadasz większy budżet i szukasz konstrukcji, która zapewni Ci piękne, lśniące loki przez następne kilka lat, to zainwestuj w urządzenia do stylizacji włosów z prawdziwego zdarzenia!

Oprócz lokówek (sprawdź ranking najlepszych lokówek do włosów) do 300 zł, 400 zł czy 1000 zł, dobrze jest kupić porządną suszarkę do włosów (sprawdź ranking najlepszych suszarek do włosów) do 200 zł, 300 zł, 400 zł lub 1000 zł, prostownicę do włosów (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów) do 200 zł, 300 zł, 500 zł lub 1000 zł oraz szczotkę do włosów.

Do 200 złotych również znajdziesz niezłe modele lokówek, ale nie będzie to ta sama jakość, jaką oferują najlepsze konstrukcje tego typu.

Lokówka parowa ROWENTA – coś na początek

Nasze zestawienie zacznijmy od lokówki parowej Rowenta, którą na rynku kupicie za około 185 złotych. W tej cenie dostajemy bardzo intuicyjne i łatwe w obsłudze urządzenie, odznaczające się unikatowym designem i kilkoma interesującymi funkcjami.

Jest to konstrukcja stworzona z myślą o delikatnych włosach. Technologia Hydraboost zapewnia stały rozprysk pary na całej długości włosa, a wałek pokryty powłoką Cashmere Keratin ma zagwarantować ochronę przed potencjalnym uszkodzeniem. Piękne loki? Z tą lokówką stworzysz fryzurę marzeń szybko, łatwo i przyjemnie.

Do naszej dyspozycji oddano również 8 poziomów regulacji temperatury wraz z wbudowanym wyświetlaczem LCD, na którym na bieżąco możemy śledzić włączone parametry. Dodatkowo, producent pokusił się o dodanie trzech czasów kręcenia, które dostosowujemy do typu włosów i rezultatów, jakie chcemy osiągnąć. Krótszy czas kręcenia zapewni luźniejsze loki, zaś dłuższy – grubsze i bardziej zwarte loki.

Propozycja od marki ROWENTA nagrzewa się w dosłownie kilkanaście sekund. Obrotowy przewód zapewni Wam bezproblemową stylizację w każdej pozycji.

Niestety, nie uświadczymy tutaj funkcji jonizacji, a zatem musimy być świadomi problemów z puszeniem i elektryzowaniem się włosów po zakończeniu modelowania fryzury.

najlepsze lokówki do włosów do 200 zł
fot. Pexels.com

Lokówka REMINGTON CI91X1 PROLuxe – taniej, ale wciąż nieźle

Tańszą propozycją, bo kosztującą zaledwie 150 złotych jest lokówka Remington CI91X1 ProLuxe. Podobnie jak w przypadku lokówki od ROWENTA, tak i tutaj zadbano o dobrej jakości powłokę ceramiczną, gwarantującą bezpieczeństwo naszym włosom.

Technologia OPTIHeat błyskawicznie i równomiernie rozprowadzi ciepło po całej konstrukcji, zapewniając przy tym znacznie bardziej długotrwałe efekty stylizacji.
W lokówce zainstalowano aż 10 trybów regulacji temperatury, ale podczas pierwszego użycia została ona automatycznie ustawiona na bezpiecznym poziomie 185°C.

Zintegrowany wyświetlacz pozwoli Wam zobaczyć wszystkie zastosowane parametry. Model ten nagrzewa się w zaledwie 30 sekund. Obrotowy kabel wspomaga naszą precyzję podczas modelowania fryzury. Automatyczny wyłącznik zadba o wyłączenie urządzenia po 60 minutach bezczynności.

Niestety, tutaj również nie znajdziemy funkcji jonizacji, a więc musimy się liczyć z elektryzowaniem się włosów.

Babyliss Titanium Brilliance Waves C455E – jeszcze jedna ciekawa propozycja

Na sam koniec zostawiliśmy model BaByliss Titanium Brilliance Waves C455E dostępny na rynku za 180 zł. To tradycyjna lokówka pozbawiona wyjątkowych, innowacyjnych funkcji, ale wykonana z należytą starannością.

Znajdziemy tu 6 trybów regulacji poziomów temperatury, bez funkcji jonizacji czy nawiewu chłodnego powietrza. Konstrukcja pokryta jest kwarcowo-ceramiczną powłoką zabezpieczającą włosy przed matowieniem.

Tak jak w przypadku poprzednich propozycji, tak i tutaj zdecydowano się na wyposażenie lokówki w obrotowy kabel, dzięki czemu możesz dowolnie zmieniać kierunek lokówki nie martwiąc się o poplątanie przewodu.

najlepsze lokówki do włosów do 200 zł
fot. Pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here