Najlepsze suszarki do włosów za 1000 złotych. Zdecydowanie warto!

0
1011
suszarki do włosów do 1000 zł
fot. Pixabay.com

Branża urządzeń do stylizacji włosów rozwija się nieustannie. Na rynku znajdziemy zarówno produkty o standardowej jakości, jak i konstrukcje wysokobudżetowe wyznaczające zupełnie nowe możliwości. Nie inaczej jest w przypadku suszarek do włosów, które możecie dostać zarówno do 200 złotych, jak i do 1000 złotych w górę. W tym artykule skupimy się na modelach wysokobudżetowych za około 1000 złotych.

Po co mi tak droga suszarka do włosów?

Teoretycznie aby zadbać o bezpieczeństwo naszych włosów i osiągnąć zadowalające efekty stylizacyjne nie potrzeba inwestować w suszarkę z najwyższej półki cenowej. Dla większości konsumentów w pełni satysfakcjonujące będą suszarki do 200 zł, do 300 zł czy do 400 zł.

Sytuacja wygląda podobnie w przypadku innych urządzeń do stylizacji włosów, takich jak lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek) do 200 zł, 300 zł, 400 zł i 1000 zł, prostownic (sprawdź ranking najlepszych prostownic) do 200 zł, 300 zł, 500 zł i 1000 zł oraz szczotek do włosów.

Nie zmienia to jednak faktu, że wraz z wysoką ceną idzie wysoka jakość i zaawansowane technologie pozwalające osiągać nieporównywalnie lepsze efekty. Suszarki do włosów, kosztujące około 1000 złotych to sprzęt najwyższej klasy, w który warto zainwestować, jeśli posiadam ku temu odpowiednie środki finansowe.

suszarki do włosów do 1000 zł
fot. Pixabay.com

Suszarka ROWENTA Ultimate Experience – doświadczenie jedyne w swoim rodzaju

Suszarka Rowenta Ultimate Experience to konstrukcja wyjątkowa, odznaczająca się wieloma niesamowitymi funkcjami. Producent reklamuje swoje urządzenie jako efekt wieloletniej współpracy z najlepszymi stylistami w branży beauty.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo włosów zdecydowano się tutaj na zaimplementowane funkcji Air-to-Care, czyli podwójnej jonizacji chroniącej włosy przed puszeniem i elektryzowaniem. Wprowadzono tu także technologię Switch & Style, która pozwala na płynne „przeklikiwanie się” z trybu suszenia w tryb stylizacji. W trybie stylizacji powietrze jest bardziej skoncentrowane (działa punktowo), umożliwiając uzyskanie perfekcyjnych efektów modelowania.

Do wyposażenia suszarki zostaje dodany także koncentrator 360 stopni, który możemy obracać uzyskując dowolny efekt stylizacyjny. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie i doskonale wpasowuje się w dłoń użytkownika. Bardzo intuicyjny jest też proces czyszczenia suszarki – robi się to poprzez odpięcie kratki znajdującej się z tyłu konstrukcji.

Suszarkę do włosów Rowenta Ultimate Experience dostaniecie już za około 1000 złotych.

T3 Digital IonAir – niebo dla Twoich włosów

Suszarka do włosów T3 Digital IonAir to niesamowicie wydajne i ekskluzywne urządzenie dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom. Mnogość zaimplementowanych tu technologii oraz wyśmienita jakość wykonania powalają na kolana! Znajdziesz tu przede wszystkim bardzo zaawansowaną technologię regulacji poziomu ciepła oraz prędkości nawiewu.

Proces ten jest obsługiwany przez funkcję Digital IonAir, która odpowiada za delikatny przepływ powietrza i jego optymalną temperaturę. Poziomów regulacji jest aż 5 w przypadku temperatury i dwa w przypadku prędkości nawiewu. Dzięki temu Twoje włosy nie tylko szybko się osuszą, ale też zachowają niesamowity połysk i objętość.

Suszarka ta ma także wbudowaną funkcję jonizacji, która neutralizuje ładunki dodatnie, nie pozwalając na elektryzowanie i puszenie się Twoich włosów. Nie zapomniano również o tzw. funkcji zimnego nadmuchu, umożliwiającego lepsze i skuteczniejsze modelowanie fryzury.

Suszarka do włosów T3 Digital IonAir jest bardzo cicha, a jej rączka doskonale dopasowuje się do kształtu dłoni. Co więcej, wyposażono ją w czujnik Auto Pause, który automatycznie blokuje przepływ powietrza, jeśli tylko puścimy uchwyt suszarki podczas układania fryzury.

W rezultacie, dużo łatwiej zadbać nam o odpowiednią stylizację. Do zestawu dołączany jest też koncentrator, pozwalający na suszenie pojedynczych pasm włosów oraz filtr czystego powietrza (aby zoptymalizować wydajność).

Konstrukcja jest ultra cicha i wyjątkowo wydajna. Prawie 3-metrowy kabel zapewnia odpowiednią długość i gwarantuje łatwość użytkowania.

T3 Digital IonAir kupicie już za równe 1000 złotych.

suszarki do włosów do 1000 zł
fot. Pixabay.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here