Poznaj najlepsze prostownice do włosów do 500 złotych!

0
1700
prostownice do 500 zł
fot. Pexels.com

Zastanawiasz się, czy zakup dobrej prostownicy do włosów do 500 złotych jest w ogóle możliwy? Masz ograniczony budżet, ale wiesz, że prostownica byłaby wyśmienitym prezentem dla Twojej partnerki? Spokojnie! Do 500 złotych znajdziesz szereg bardzo atrakcyjnych propozycji. Zapraszamy do lektury!

Czy za 500 złotych kupię prostownicę z najwyższej półki?

Zależy czego oczekujesz od tego niepozornego urządzenia. Na rynku znajdziesz mnóstwo modeli odznaczających się zaawansowanymi technologiami i świetną jakością materiałów w cenach niższych niż 500 złotych (sprawdź najlepsze prostownice do 1000 zł300 zł i 200 zł) i wyższych niż 2000 złotych (sprawdź ranking najlepszych prostownic do włosów). Różnice w cenie wynikają przede wszystkim z dostępności rozmaitych funkcji oraz unikalności poszczególnych materiałów.

Obecnie w najnowocześniejszych prostownicach stosuje się płytki tytanowe lub diamentowe, w modelach z niższej półki znajdziemy głównie płytki ceramiczne i turmalinowe, a w najtańszych urządzeniach płytki teflonowe.

Dobra prostownica do włosów to obok lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek) do 200 zł, 300 zł, 400 zł i 1000 zł, suszarki (sprawdź ranking najlepszych suszarek do włosów) do 200 zł, 300 zł, 400 zł i 1000 zł i szczotki do włosów najważniejsze urządzenie stylizacyjne, idealnie nadające się na prezent.

prostownice do 500 zł
fot. Pexels.com

BaByliss Pro Elipsis – a cóż to takiego?

BaByliss to jedna z najbardziej znanych marek odpowiedzialnych za produkcję urządzeń służących do stylizacji i pielęgnacji włosów. Za niecałe 430 złotych kupicie prostownicę PRO Elipsis, wyposażoną w kilka ciekawych funkcji.

Urządzenie zostało wykonane ze stali nierdzewnej, co w swoim założeniu miało uczynić je wyjątkowo odpornym na wszelkie uszkodzenia. Chromowana powierzchna płytek ma zaś za zadanie zminimalizować ryzyko łamania się włosów w trakcie stylizacji.

Wewnątrz znajdziemy technologie:

FullWave Thermal Science – błyskawicznie rozprowadzającą ciepło po konstrukcji i utrzymującą właściwą temperaturę przez bardzo długi czas.

IonMultiplier – funkcja jonizująca, która odpowiada za neutralizację kationów i tym samym chroni włosy przed elektryzowaniem i matowieniem.

Funkcja ruchomych płytek – płytki automatycznie dostosowują się do poszczególnych pasm włosów, umożliwiając komfortową i w pełni bezpieczną stylizację.

5 ustawień temperatury, w tym maksymalna 230°C – możesz swobodnie regulować temperaturę według potrzeb i preferencji.

BaByliss Pro Elipsis to nie tylko świetna prostownica do włosów, ale także niezła lokówka – płytki prostownicy nagrzewają się równomiernie z dwóch stron, dzięki czemu bez problemu stworzysz we włosach delikatne fale.

prostownice do 500 zł
fot. Pexels.com

Termix Wild – pełna stylizacja w zasięgu ręki

Termix Wild to nieco droższa propozycja, bo tę prostownicę do włosów kupicie za około 430 złotych. Różnica w cenie wynika głównie z bardziej rozbudowanych funkcji i lepszych jakościowo materiałów niż w przypadku prostownicy od BaByliss.

Znajdziemy tu przede wszystkim płytki ceramiczne pokryte turmalinem, a więc materiał zapewniający bezpieczeństwo naszym włosom, dzięki równomiernemu rozprowadzaniu temperatury.

Termix Wild wyjątkowo dobrze leży w ręce. Urządzenie jest lekkie, a jego ergonomiczny kształt doskonale dopasowuje się do dłoni. Pięć trybów regulacji temperatury zagwarantuje nam nie tylko lepsze efekty stylizacyjne, ale także zminimalizuje ryzyko uszkodzenia czy wypadania włosów spowodowane zbyt wysoką temperaturą.

Producent nie zapomniał także o funkcji jonizacji, dzięki której problem z naelektryzowanymi włosami stanie się przeszłością. Co więcej, podobnie jak w przypadku prostownicy od BaByliss, Termix Wild również może pełnić funkcję lokówki – zaokrąglone płytki pozwolą Ci na stworzenie delikatnych loków.

Inoar Extreme Premium – coś za równe 500 zł

Za równe 500 złotych możecie zdecydować się na zakup prostownicy do włosów Inoar Extreme Premium. To potężna konstrukcja ceramiczna pokryta nanodiamentową powłoką, mająca zapewnić nie tylko maksymalne bezpieczeństwo podczas stylizacji, ale także zapewnić włosom wyjątkowy blask i gładkość.

W cenie 500 złotych dostajemy sprzęt umożliwiający swobodną regulację temperatury (130 – 230ºC), zaokrąglone płytki dające możliwość przeobrażenia prostownicy w lokówkę, aż 25% więcej jonów ujemnych likwidujących problem z naelektryzowanymi włosami oraz podczerwone ciepło chroniące włosy przed uszkodzeniem. To zdecydowanie najlepsza, ale i najdroższa propozycja tego zestawienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here