Peeling kawitacyjny do 300 złotych – ranking

0
1218
urządzenia do peelingu kawitacyjnego do 300 zł
fot. Unsplash.com

Peeling kawitacyjny brzmi jak wyjątkowo drogi zabieg pielęgnacyjny, ale na szczęście niewiele jest w tym prawdy. Owszem, domowe urządzenia do peelingu kawitacyjnego mogą sporo kosztować, ale wcale nie muszą. Wszystko zależy od tego, na jakich efektach i funkcjach nam najbardziej zależy. Ceny tego typu gadżetów wahają się od około 200 złotych do nawet 700 złotych (i więcej). My jednak przyjrzymy się konkretnym modelom do 300 złotych, bo jest to przedział cenowym charakteryzujący się największym wyborem tych urządzeń.

300 złotych? Drogo!

Zaledwie 300 złotych za urządzenie, które pomoże Ci pozbyć się zmarszczek czy trądziku to naprawdę niska cena, biorąc pod uwagę fakt, że w salonie kosmetycznym możemy tyle zapłacić za jeden zabieg.

Tym niemniej, akcesoria do pielęgnacji twarzy i włosów (w tym suszarki, lokówki, prostownice, szczotki), roller do masażu twarzy (sprawdź typy rollerów), depilatory (sprawdź ranking najlepszych depilatorów oraz modele do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł, 1000 zł), akcesoria do aromaterapii i kąpieli – to coraz częstsze wybory zakupowe wśród konsumentów. I dobrze! W końcu, zdrowe, wypięlęgnowane ciało jest bardziej odporne na stres, wzrasta też wtedy poczucie naszej własnej wartości i atrakcyjności, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie w społeczeństwie.

W przypadku urządzeń do peelingu kawitacyjnego (sprawdź modele do 600 zł i 700 zł) wybór wcale nie jest oczywisty, ale jeśli dysponujesz budżetem w wysokości 300 złotych, to wśród naszych propozycji znajdziesz coś dla siebie.

urządzenia do peelingu kawitacyjnego do 300 zł
fot. Unsplash.com

PEELING KAWITACYJNY BEAUTY LIMITED – sześć funkcji w jednym urządzeniu

Przed Wami jedno z najlepszych urządzeń do peelingu kawitacyjnego na rynku od marki Beauty. Ta świetna konstrukcja zagwarantuje Wam najlepszą jakość zabiegów pielęgnacyjnychi to w aż 6 wariantach! Zapłacicie za nią równe 300 złotych.

Urządzenie Beauty Limited to przede wszystkim połączenie kilku innowacyjnych funkcji przeznaczonych do pielęgnacji skóry. Wśród nich znajdziemy:

klasyczny peeling kawitacyjny, czyli proces polegający na usunięciu martwego naskórka przy pomocy wibracji ultradźwiękowych.

Peeling kawitacyjny z jonoforezą – w tym wypadku oprócz oczyszczenia i wygładzenia skóry falami ultradźwiękowymi, następuja też proces otwierania i oczyszczania porów, co przekalda się na szybszą regenerację skóry i lepszą wchłanialność kremów oraz toników.

Sonoforeza z jonoforezą ujemną – brzmi tajemniczo, ale to świetna funkcja pozwalająca na wtłoczenie do najgłębszych warstw skóry substacji aktywnych, jakie znajdują się w preparatach kosmetycznych.

Prądy EMS – ta funkcja to z kolei nieinwazyjny lifting twarzy, który poprawia jakość skóry, wygładzając zmarszczki i likwidując przebarwienia. Proces oparty jest na delikatnych impulsach elektrycznych.

Kuracja urządzeniem do peelingu twarzy marki Beauty to gwarancja świetnych efektów. Dzięki niemu szybko rozjaśnisz przebarwienia na skórze, usuniesz zalegające w niej toksyny i nieczystości oraz nadmiar sebum i odzyskasz gładką, nieskazitelną cerę.

Bez przewodowy peeling kawitacyjny ze stacją dokującą

Za równe 300 złotych możecie tez rozważyć zakup bezprzewodowego urządzenia do peelingu kawitacyjnego w zestawie ze stacją dokującą. To idealny gadżet do uzupełnienia naszego domowego SPA.

Stacja dokująca pozwoli Wam zabezpieczyć urządzenie oraz naładować je po skończonej kuracji. Wyposażono je bowiem w wydajny akumulator, zapewniający aż do kilku zabiegów przy jednym ładowaniu.

Peeling kawitacyjny wykorzystuje w tym wypadku drgania o częstotliwości 24 Khz, co przekłada się na znacznie lepsze efekty niż w przypadku peelingów o częstotliwości 28 Khz.

Dzięki tej niepozornej bezprzewodowej konstrukcji, pozbędziesz się nadmiaru sebum z porów oraz zaskórników i bakterii. Twoja skóra stanie się sprężysta i elastyczna, jak po profesjonalnych zabiegach w salonach SPA.

Do dyspozycji użytownika oddano aż 5 trybów:

  • tryb Ultra – polegający na głębokim i falowym czyszczeniu skóry
  • tryb pulsacyjny
  • tryb sonoforezy
  • tryb głębokiego czyszczenia
  • tryb czuwania

Fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie błyskawicznie wywołają na wilgotnej skórze efekt kawitacji. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny, który można wykonywać z domowego zacisza.

urządzenia do peelingu kawitacyjnego do 300 zł
fot. Unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here