Masaż ultradźwiękowy za 200 złotych? Poznaj najlepsze urządzenia do peelingu w tej cenie!

0
1159
masaż ultradźwiękowy i peeling twarzy do 200 zł
fot. Pexels.com

Zabiegi kosmetyczne w salonach SPA kosztują ogromne pieniądze. Koszt jednej sesji peelingu kwasowego to często kilkaset złotych, a niestety rzadko kiedy tyko jeden zabieg przynosi oczekiwane efekty. Ostatecznie więc jesteśmy zmuszeni do wykładania horrendalnych sum, aby tylko zapewnić swojej skórze maksymalną pielęgnację. Okazuje się jednak, że na rynku istnieją modele urządzeń do skutecznego peelingu twarzy, w cenach nie przekraczających 200 złotych. Przyjrzyjmy im się wspólnie nieco bliżej!

200 złotych to fenomenalna cena jak za taki sprzęt!

Jedną z najskuteczniejszych form pielęgnacji twarzy, usuwającej zarówno martwy naskórek jaki przebarwienia cery i drobne zmarszczki, jest peeling kawitacyjny. Ceny zabiegów tego typu w gabinetach kosmetycznych przyprawiają o zawrót głowy, ale na szczęście na rynku znajdziemy kilka tanich urządzeń, które dadzą nam podobny efekt nie wychodząc z domu!

Swoją drogą, jeśli na poważnie myślimy o inwestycji w pielęgnację naszego ciała, to dobrze zrobimym decydując się na kilka zakupów, dzięki którym o nie zadbamy. Wśród propozycji powinny się znaleźć akcesoria do kąpieli i do aromaterapii – w końcu sposób na stres, to sposób na dobry sen i zdrowie!

Nie powinniśmy zapominać również o akcesoriach do pielęgnacji twarzy oraz włosów (w tym dobrej jakości urządzeń do ich stylizacji ja szczotki do włosów, lokówki do włosów, prostownice do włosów). Dobrą alternatywą mogą być także rollery do masażu twarzy wykonane z naturalnych kamieni jak ametyst, jaspis czy jadeit (sprawdź typy rollerów do masażu twarzy).

Przejdźmy jednak do meritum i zapoznajmy się z najlepszymi urządzeniami do peelingu kawitacyjnego (sprawdź również modele do 300 zł, 600 zł i 700 zł), jakie możemy znaleźć w kwocie do 200 złotych.

masaż ultradźwiękowy i peeling twarzy do 200 zł
fot. Pexels.com

Peeling kawitacyjny 5w1 Beauty Limited

Przed Wami sprawdzona marka Beauty i bardzo dobrej jakości model urządzenia do peelingu kawitacyjnego, oferującego aż 5 różnych funkcji do pielęgnacji twarzy!
Ogromną zaletą tej konstrukcji jest bez wątpienia wodoodporność. Podczas zabiegu możecie więc swobodnie przemywać ją pod bieżącą wodą. Co najważniejsze – urządzenie łączy w sobie różne zabiegi kosmetyczne. W tym wypadku jest ich aż pięć, czyli:

  • peeling kawitacyjny
  • peeling kawitacyjny z jonoforezą dodatnią
  • sonoforeza z jonoforezą ujemną
  • pulsacyjne prądy EMS na poziomie niskim
  • pulsacyjne prądy EMS na poziomie wysokim

Każda z wyżej wymienionych funkcji zagwarantuje Wam świetne efekty w postaci gładkiej, sprężystej skóry pozbawionej grudek, przebarwień i drobnych zmarszczek. Kuracja wibracjami ultradźwiękowymi należy bowiem do jednego z najlepszych i najskuteczniejszych zabiegów w ogólnopojętej pielęgnacji twarzy.

Model ten jest także bezprzewodowy, a akumulator wytrzyma do kilku zabiegów przy jednym ładowaniu. Wszystkie zabiegi możesz wykonywać całkowicie bezpiecznie we własnym domu.

Do zestawu dołączane jest także eleganckie materiałowe etui oraz ładowarka do akumulatora. Wszystkie zastosowane przez Was funkcje zostaną wyświetloną na wyświetlaczu LCD, dzięki czemu bez problemu zorientujecie się, która z nich jest aktualnie aktywna. Model ten kupicie za równe 200 złotych.

Zestaw inFace – ultradźwiękowy peeling z dodatkami!

Przed Wami kolejny świetny model do peelingu kawitacyjnego, ale tym razem w zestawie z jajkiem InFace ION – urządzeniem do emisji i absorpcji jonów. Dzięki emitowaniu światła czerwonego i niebieskiego, ION Facial Device wygładza skórę i sprawia, że wygląda ona znacznie zdrowiej. Zestaw ten kupicie za równe 200 złotych.

Konstrukcja od marki inFace to przede wszystkim produkt oferujący ultradźwiękowy masaż twarzy, czyli tzw. peeling kawitacyjny. Dzięki tej kuracji martwy naskórek zostaje złuszczony, a skóra oczyszczona z toksyn, zaskórników, łoju, pozostałości makijażu i innych nieczystości. Zabieg pozostawia skórę sprężystą i świeżą.

Ten konkretny model działa w 4 trybach:

  • głębokiego oczyszczania z jonami dodatnimi
  • sonoforezy z jonami ujemnymi
  • peelingu kawitacyjnego
  • masażu prądami EMS

W zestawie znajdziemy również nakładkę ochronną, kabel USB do łaadowania akumulatora.

masaż ultradźwiękowy i peeling twarzy do 200 zł
fot. Pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here