Urządzenia do peelingu kawitacyjnego do 600 złotych – zadbaj o swoją skórę!

0
962
urządzenia do peelingu twarzy do 600 zł
fot. Unsplash.com

Peeling twarzy najczęściej kojarzy się wyłącznie z zabiegami prowadzonymi w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Oczywiście, niektóre z kuracji jak chociażby kuracja kwasem powinny być wykonywane pod okiem specjalisty. Z kolei inne, całkowicie bezpieczne dla skóry jak na przykład peeling kawitacyjny, mogą być wykonywane również w domu. Tego typu urządzenia kosztują od około 200 złotych do 700 złotych wzwyż. W niniejszym artykule skupimy się na najlepszych modelach do 600 złotych.

Pielęgnuj swoją skórę, by lepiej się czuć!

Wygląd naszej skóry podobnie jak wygląd ciała i włosów w znaczącej mierze wpływają na nasze samopoczucie. W końcu, każdy chce być atrakcyjny zarówno dla siebie, jak i dla innych osób. Nic więc dziwnego, że wciąż rośnie popularność akcesoriów do pielęgnacji włosów i twarzy oraz innych zakupów, dzięki którym można zadbać o swoje ciało.

Na rynek wprowadzane są coraz bardziej innowacyjne urządzenia do stylizacji włosów, jak suszarki (sprawdź ranking najlepszych suszarek), lokówki (sprawdź ranking najlepszych lokówek), prostownice (sprawdź ranking najlepszych prostownic) oraz szczotki do włosów (sprawdź ranking najlepszych szczotek do włosów). Ten sam mechanizm dotyczy akcesoriów do kąpieli oraz innych gadżetów będących świetnym sposobem na stres oraz dobry sen.

Wśród urządzeń do peelingu kawitacyjnego znajdziemy zarówno modele do 200 zł i 300 zł jak i droższe do 700 zł. Najlepsze z nich mogą jednak kosztować jeszcze więcej.

W kwocie do 600 złotych znajdziemy szereg atrakcyjnych konstrukcji, które zagwarantują Wam najwyższą jakość zabiegów pielęgnacyjnych.

urządzenia do peelingu twarzy do 600 zł
fot. Unsplash.com

Zemits Skin Expert – propozycja za równe 600 złotych

Jeden z najlepszych modeli w tym przedziale cenowym to Zemits Skin Expert posiadający aż 4 różne funkcje przeznaczone do pielęgnacji skóry. Urządzenie jest w pełni bezprzewodowe, co znacząco ułatwia jego użytkowanie.

Funkcja ultradźwiękowego oczyszczającego masażu twarzy działa na tyle delikatnie, że nie podrażnia skóry, zachowując przy tym całkowitą skuteczność. Zemists Skin Expert pozwoli Wam na wykonanie zabiegów:

  • oczyszczenia skóry
  • peelingu kawitacyjnego
  • odżywienia i nawilżenia skóry
  • odmłodzenia skóry

Przez oczyszczenie skóry rozumiemy tutaj usunięcie martwego naskórka przy pomocy ultradźwięków. Pod wpływem impulsów ultradźwiękowych skóra wysącza z siebie wszelkie toksyny i brudy. Urządzenie posiada wbudowaną częstotliwość 28 kHz.

Model Skin Expert jest polecany przez kosmetologów na całym świecie i coraz chętniej stosowany w profesjonalnych salonach SPA oraz gabinetach kosmetycznych. Jego ogromną zaletą jest możliwość regulacji zabiegów. Przykładowo do skóry wrażliwej możemy użyć delikatnej eksfoliacji, a podczas walki z trądzikiem lub zaskórnikami – intensywnej terapii złuszczania skóry.

Urządzenie jest całkowicie bezpieczne i gwarantuje aż do 8 godzin zabiegów przy jednym ładowaniu. Dzięki niemu poczujesz się jak w prawdziwym domowym SPA i szybko pozbędziesz się przebarwień, zmarszczek oraz cieni pod oczami.

Rio Beauty Ultrasonic Facial – propozycja tańsza o prawie 100 złotych!

Obok takiej okazji trudno przejść obojętnie, zwłaszcza, kiedy w kieszeni może nam zostać dodatkowe 100 złotych. Model do peelingu twarzy Rio Beauty Ultrasonic Facial jest bowiem dostępny za 530 złotych, a tak się składa, że to naprawdę solidna konstrukcja, umożliwiająca satysfakcjonujące efekty!

Oczywiście, tutaj również zastosowano innowacyjną technologią ultradźwiękową, która pozwala na równoczesne oczyszczenie i odżywienie skóry twarzy. W rezultacie, dzięki niej możemy pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień i cieni, a nasza skóra będzie wyglądać zdrowiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Model ten posiada zakrzywioną z dwóch stron łopatkę. Jedna część służy od oczyszczaniu skóry (także głębokich warstw), a druga do masażu ultradźwiękowego pozwalającego na lepsze wchłanianie serum kolagenowego. Urządzenie posiada możliwość regulacji poziomów mocy oraz intensywności. Oprócz standardowego zabiegu kawitacji, urządzenie umożliwia również zastosowanie zabiegu sonoforezy.

urządzenia do peelingu twarzy do 600 zł
fot. Unsplash.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here