Zabieg zmieniający spojrzenie

0
669
Plastyka powiek

Dzisiejszy kanon urody określany jest w głównej mierze przez social media. Co krok widzimy piękne modelki, których uroda budzi w nas zachwyt, ale też zazdrość. Ze wszystkich stron zalewają nas zdjęcia pięknych makijaży, z wyrazistym podkreśleniem oka. Głównym problemem dla wielu nas, są opadające powieki, które nie tylko znacznie ograniczają możliwości w tworzeniu makijażu, ale też sprawiają, że twarz wydaje się zmęczona, a oczy małe. Która kobieta nie chciałaby być idealna, budzić najbardziej skrajnych uczuć nie tylko u mężczyzn, ale też u innych kobiet?

Często, mimo że podejrzewamy, że do piękna przyczynił się zabieg medycyny estetycznej, na pierwszy rzut oka nie wiemy, co mogło zostać „poprawione”. I właśnie o oko się tu rozchodzi! Wiemy, że z biegiem lat skóra traci jędrność i jest to naturalny proces, co nie znaczy, że musimy się na to godzić. Zabieg podnoszenia powiek jest niewidoczny na pierwszy rzut oka. Chirurg pod znieczuleniem miejscowym dokonuje kilku niewielkich nacięć, które ukryte są w załamaniu powieki. Plastyka powiek sprawia, że oko jest otwarte, spojrzenie bardziej wyraziste, a blizny są niewidoczne!

Jednak opadająca powieka to nie zawsze efekt starzenia się skóry. Wiele młodych osób mierzy się z tym, gdyż jest to efekt ich urody. Na rynku dostępne są taśmy do liftingu twarzy i poprawy wyglądu powiek, jednak jest to efekt chwilowy. Po co mamy męczyć się z codziennym poprawianiem czegoś, co nam nie odpowiada, skoro możemy mieć ten efekt na stałe? Plastyka powiek daje nam taką możliwość!

Zabieg podnoszenia powiek ciągle zyskuje na popularności. Co ciekawe, jest on popularny nie tylko u kobiet, ale także u mężczyzn. Doczekaliśmy się momentu, w którym coraz większa liczba mężczyzn odważyła się na wyrażanie siebie poprzez makijaż. Nareszcie! Czy nie do tego dąży równouprawnienie? Umiejętności makijażowe mężczyzn często powalają na kolana i wzbudzają zachwyt u obu płci. Jednak tu też widzimy, jak wielkie znaczenie ma duża powieka i otwarte oko.

Przeglądając różne popularne profile, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że uroda mężczyzn też nierzadko zostaje poprawiona dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej.

Jednak czy plastyka powiek jest zabiegiem przydatnym tylko, jeśli myślimy o wyrazistym makijażu? Oczywiście, że nie! Ponieważ zabieg podnoszenia powiek jest niewidoczny, nie ma konieczności zakrywania powiek żadnymi kosmetykami. Efekt, który uzyskujemy po zabiegu jest doskonały sam w sobie. Oko zyskuje wyrazu, staje się otwarte, duże, twarz nie wygląda na zmęczoną, dzięki czemu wyglądamy młodziej!

Oczywiście przy każdym tego typu zabiegu ważne jest, a by oddać się w ręce specjalisty. W internecie bardzo łatwo znaleźć zdjęcia osób, które oddały się w ręce osób bez wykształcenia i doświadczenia, a rezultaty nie spełniały ich oczekiwań, a bardzo często były wręcz odwrotnością tego, czego oczekiwali klienci. Pamiętajmy, aby decydując się na jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej oddawać się w ręce osób, które wiedzą co robią i sprawią, że poczujemy się przy nich bezpiecznie. Aby zobaczyć, jakie efekty daje plastyka powiek i zasięgnąć porady specjalisty co do ewentualnego zabiegu, wejdźcie koniecznie na stronę wrosinski.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here