Przeszczep włosów – co trzeba wiedzieć przed zabiegiem?

0
445
Przeszczep włosów

Nadmierne wypadanie włosów jest problemem, który dotyczy nie tylko mężczyzn. Kobiety również czasami się z nim borykają. Przeszczep włosów to sposób na odzyskanie bujnej fryzury sprzed lat. Co trzeba wiedzieć o transplantacji włosów nim udamy się na zabieg?

Jak wygląda zabieg przeszczepienia włosów?

Przeszczep włosów Katowice polega na przeszczepieniu mieszków włosowych tam, gdzie ich brakuje. Pacjent nie musi obawiać się bólu. W czasie zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe.

Warto pamiętać, że przeszczep włosów Śląsk jest zabiegiem, który wymaga ogromnej precyzji od lekarza. Ważne jest, by przeszczepiać włosy w małych kępkach, dzięki temu nowa fryzura będzie wyglądała naturalnie. W trakcie jednego zabiegu można przeszczepić maksymalnie 2 tysiące mieszków włosowych.

Przeszczep włosów Katowice to zabieg, który pozwoli już na zawsze odzyskać piękną fryzurę. Trzeba pamiętać, że lekarz musi zrobić to tak, by włosy wyglądały naturalnie.

Przygotowanie do zabiegu – jak wygląda?

Klinika przeszczepu włosów musi zostać odwiedzona przez pacjenta minimum 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem. Wtedy pacjent otrzymuje dokładne wskazówki od lekarza jak przygotować się do transplantacji włosów.

Lekarz zleci wykonanie badań takich jak morfologia, układ krzepnięcia krwi, poziom cukru we krwi, HBS i HCV. Kilka dni przed zabiegiem pacjent musi zrezygnować z leków rozrzedzających krew takich jak aspiryna.

Najpóźniej dzień przed zabiegiem przeczepienia włosów Katowice pacjent nie może pić alkoholu, kawy oraz herbaty.

Efekty – czego można spodziewać się po zabiegu?

Przeszczep włosów Śląsk jest zabiegiem, który przynosi bardzo zadowalające efekty. Trzeba jednak mieć świadomość, że przeszczepione włosy wypadną. Dopiero te, które wyrosną będą tworzyły właściwą fryzurę.

Trzeba pamiętać, że bezpośrednio po przeszczepie włosów Katowice nie należy korzystać z mocnych kosmetyków. Koniecznie należy również unikać promieni słonecznych, jak i solarium. Nie można również nosić ciasnych nakryć głowy, gdyż mogą powstać otarcia, które będą wyjątkowo nieprzyjemne dla pacjenta.

Klinika przeszczepu włosów to miejsce, które powinna odwiedzić każda osoba, której nadmiernie wypadają włosy. Zabieg nie tylko wpływa na wygląd, ale również wzmacnia samoocenę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here