Fotel biurowy do 2000 złotych. Jaki model wybrać?

0
1381
fot. Pexels.com

Spędzasz mnóstwo czasu przed komputerem? Pracujesz zdalnie, a siedzący tryb życia daje ci się we znaki? Zainwestuj w dobry fotel biurowy, dzięki któremu siedzenie przy biurku przestanie być uciążliwe, a problemy z kręgosłupem staną się przeszłością. Poznaj najlepsze fotele biurowe do 2000 złotych, które odmienią Twoje życie!

Fotele ortopedyczne receptą na wszystko?

Wybór odpowiedniego fotela to nie lada zagwozdka. W kwocie do 2000 złotych możemy się pokusić na zakup fotela ergonomicznego dedykowanego osobom z wadami kręgosłupa. W tej cenie powinniśmy nabyć model z najwyższej półki wyprofilowany pod konkretne potrzeby. Jeśli jednak masz ograniczony budżet – sprawdź modele do 1500 złotych1000 złotychi do 500 złotych.

Fotele ortopedyczne są wyrobami medycznymi. Różnią się one od foteli klasycznych czy kubełkowych przede wszystkim jakością wykonania i doskonałym dopasowaniem do ciała. Służą nie tylko większemu komfortowi siedzenia, ale także korygowaniu wad postawy. Bądźmy jednak świadomi faktu, że przy schorzeniach kręgosłupa i występujących bólach dobry fotel jest absolutną koniecznością i świetnym uzupełnieniem dla mat do akupresury i rollerów do masażu.

Fotel ergonomiczny ELEGANCE

W kwocie do 2000 złotych wyśmienitym wyborem będzie fotel ergonomiczny ELEGANCE zaprojektowany przez polską firmę Kulik System. Producent zaimplementował tutaj szereg usprawnień, mających za zadanie zapewnić konsumentowi największą wygodę.
Fotel podpiera plecy i stabilizuje ciało w naturalnej dla niego pozycji. Dzięki temu redukuje on uciążliwy ból kręgosłupa i koryguje wady postawy, wynikające z nawyków niewłaściwego siedzenia.

Podczas długotrwałej pracy przy biurku czy godzin spędzonych przy ulubionej grze, będzie on skutecznie odciążał kręgosłup, redukując napięcie mięśni i uczucie zmęczenia. W ten sposób zapewni nam nie tylko wyjątkową wygodę, ale także ochroni przed potencjalnymi chorobami i zwyrodnieniami.

fotel biurowy do 2000 zł
fot. Pexels.com

Fotel został wyposażony w innowacyjny system ustawiający kręgosłup i miednicę we właściwym położeniu. Długotrwałe utrzymywanie zdrowej dla organizmu pozycji przynosi zauważalne efekty terapeutyczne. Producent zadbał też o bardzo szeroki zakres regulacji fotela, dzięki czemu możemy go dopasować według naszych osobistych preferencji. Kupimy go już za około 1700 złotych.

Zalety:

 • możliwość szerokiej regulacji siedziska, zagłówka i oparcia,
 •  utrzymywanie ciała w zdrowej i naturalnej pozycji
 • profilaktyczna ochrona przed zwyrodnieniami
 • trwałe korygowanie wad postawy
 • łatwy montaż

Wady:

 • wysoka cena

Fotel biurowy Galaxy – wysokość dopasowana do wzrostu

Już za niespełna 1600 złotych możemy nabyć wyjątkowy fotel biurowy Galaxy od firmy Kulik-System. To propozycja zarówno dla wyższych jak i cięższych osób, które mogą mieć problem z doborem odpowiedniego profilu. W tej półce cenowej możemy spodziewać się przede wszystkim świetnej jakości materiałów, choć nie tylko!

Fotel Galaxy fotelem dla giganta?

Zdecydowanie największym atutem fotelu Galaxy jest możliwość jego dopasowania do naszego wzrostu. Dzięki temu wszystkie elementy zostają odpowiednio wyprofilowane i doskonale dopasowują się do ciała.

Ten model fotela, podobnie jak jego poprzednik, również „wymusza” właściwą i zdrową pozycję kręgosłupa. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko i oparcie jest na tyle szerokie, że w żaden sposób nie ogranicza naszych ruchów.

fotel biurowy do 2000 zł
fot. Pexels.com

Producent zadbał o szeroki zakres regulacji. Możemy zmieniać kąt siedziska i jego głębokość. Istnieje także możliwość regulowania wysokości podparcia odcinka piersiowego i lędźwiowego oraz regulacji podłokietników i zagłówka.

Dzięki temu fotelowi z pewnością zapomnisz o problemach z kręgosłupem i będziesz mógł swobodnie pracować przy biurku przez długie godziny.

Zalety:

 • bardzo szerokie i świetnie dopasowane siedzisko
 • fotel wyprofilowany pod wzrost danej osoby
 • kółka nie rysujące podłogi
 • wyśmienita jakość wykonania
 • szeroki zakres regulacji wszystkich części fotela
 • pomaga utrzymać prawidłowe ułożenie kręgosłupa

Wady:

 • dość wysoka cena

Elastyczne krzesło AccisPro – unikalny design przede wszystkim

Dla osób ceniących przede wszystkim nowoczesnych design, polecamy elastyczne krzesło AccisPro. Za ten model będziecie musieli zapłacisz nieco więcej (ceny wahają się od 2000 złotych do 2200 złotych), ale jeśli zależy Wam na fotelu łączącym unikalny wygląd ze świetną jakością, to warto w niego zainwestować.

Model ten posiada kilka funkcjonalności, które odróżniają go od innych foteli na rynku. Jedną z nich jest niezależny ruch siedziska i oparcia, co pozwala na znacznie szerszy zakres ruchu i regulacji. Bezproblemowe i przy tym bardzo wygodne jest także poruszanie się na boki (choć tę funkcję możemy w razie potrzeby zablokować). Fotel posiada także tzw. mechanizm synchro, umożliwiający dodatkowy zakres regulacji siedziska do tyłu i do przodu.

Fotel AccisPro w żaden sposób nie ogranicza naszych ruchów, więc możemy zmieniać naszą pozycję w dowolny sposób.

Zalety:

 • wyjątkowy design
 • ogromny zakres regulacji i mnogość funkcji ruchu
 • świetna jakość zastosowanych materiałów
 • wygoda i swoboda ruchów

Wady:

 • wysoka cena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here